BLOG

Yangın Merdiveni

Yangın gibi felaketlerin korkulan yanı kısa sürede çabuk ilerlemesidir. Daireyi, tüm binayı ve içinde yaşayan insanların hayatını tehdit eden bu felakete karşı kaçış alanları oluşturulmalıdır. Yangın merdiveni ile sağlanan tahliye işlemleri için gerekli olan metal ve çelik profillerin bağlanması işleri herkesin harcı olmayan işlemler dizisini gerektirir. Yangın merdivenci sektörlerin üstlendiği bu sorumlulukların hakkını vermeleri için malzemeleri usta ellere emanet etmeleri gerekir. 
Yangın merdivenleri özellikle son düzenlemelere göre yapılan okul,hastane,işyerleri, alışveriş merkezleri ve apartmanlarda bulunmak zorundadır. Yönetmeliğe göre getirilen bu zorunluluğun uygulanmaması çeşitli cezalar verilmesine neden olmaktadır. 
Çok yüksek katlı binalarda Z tipi ve kapalı veya alçak binalarda ise dairesel ve açık bir cephede yangın merdiveni montelemesi yapılmaktadır. Kaymayan zemine sahip merdivenlerin basamak ölçüleri de yönetmeliğe uygun olarak yapılmalıdır.
Tüm katların ortak alanlarını yangın merdivenleri ile birleştiren ve sağlam bir şekilde profillerle ve korkuluklarla bağlayan İstanbul yangın merdiveni firmamız imalathanelerimizde ısıya,suya ve rüzgar gibi hava şartlarına uygun olarak üretilmektedir. Aynı zamanda düşme ve ezilme tehlikesi yaşanmayacak korumalıkları ile belli ölçülerde genişliği yönetmeliğe göre hesap edilerek uygulanmaktadır.
Firmamız öncelikle yangın merdiveninin yerini ve hesaplamasını yapmak için Yangın merdiveni Keşif hizmeti sunmaktadır.
Hesaplama ölçüler ve yangın merdiveni fiyatları olarak iki şekilde yapılmaktadır. Ucuz yangın merdiveni ile kaçış hızınızı düşürmemek ve hayati tehlike yaşamamak için malzeme seçimlerine dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.
Daha önce hiç bu tür olayları yaşamayan bir kişi için yangın merdivenleri önemsiz, gereksiz ya da boşuna yaptırılmış gibi gelebilir. Ancak asıl önemini bir felaketle karşı karşıya kalıp, kapalı alanda kapalı kalma riski yaşadığınız zaman anlayabilirsiniz. Bir kez ödeyeceğiniz uygun fiyatlarla bir ömür boyu kendinizi güvende hissedebileceğiniz yapılar olan ekonomik yangın merdivenleriiçin hızlı teslimatları gerçekleştiriyoruz.
Aklınızda firmamızla ilgili ya da yangın merdivenleri ile ilgili sorularınız varsa bunları paylaşmak için bizi arayabilirsiniz. İletişim bölümünde mevcut halde olan telefon numaralarımıza günün her saati ulaşabilirsiniz. Türkiye'nin neresinde olursanız olun birkaç işgünü içerisinde pratik bir şekilde sizlere ulaşmaktayız.

yangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatı –  yangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarıyangın kapısıyangın kapısı imalatıyangın kapısı fiyatlarısac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - sac kapısac kapı kasasımetal kapımetal kapı kasası - yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatlarıyangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları –  yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - yangın tesisatıyangın sprinkleriyangın söndürne - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatı - çelik çatıçelik çatı imalatıçelik konstrüksiyonçelik çatı fiyatlarıteras çatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatı - ferforjeferforje fiyatlarıferforje imalatıyangın tüpüyangın tüpü fiyatlarıyangın tüpü dolumu -   yangın tüpü servisi - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik - cam temizliğicam silmecam temizlemecam temizlik yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları yangın merdiveniyangın merdiveni imalatıyangın merdiveni fiyatları.

KARABOĞA MÜHENDİSLİK LTD ŞİRKETİMİZDEN HİZMET ALAK İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ.

istanbul yangın merdiveni yangın merdiveni fiyatları ucuz yangın merdiveni yangın merdiveni yangın merdiveni imalatı karaboğa yangın merdiveni.