YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI

YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI

YANGIN MERDİVENİ FİYATLARI

Yangın merdiveni fiyatları özelliklerine ve aynı zamanda proje büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Bunun yanında ‘’yangın merdiveni fiyatları’’ üzerinde etkili olan bir başka unsur ise kullanılan malzemenin kalitesidir. Kullanılması gereken malzeme yangına karşı dayanıklı olan demir ya da çelik olmalıdır. Yangın merdivenleri ahşap ya da yanıcı benzer bir malzemeden yapılmamalıdır.

Yangın merdivenin işlevsel görevi çıkan yangın sırasında insanların binayı tahliye etmesidir. Bina içerisinde bulunan insanlar yangın kapılarını kullanarak ‘’yangın merdivenleri’’ ile binayı boşaltırlar. Binaların dış yüzeylerine monte edilen çelik yangın merdivenleri insanları yangın dumanları ve alevlerinden korumaktadır. Bu sayede can kayıpları minimum düzeye inmektedir.

 Yangın her zaman çıkma olasılığı olan bir felakettir. Çeşitli nedenlerden dolayı binalarda yangın çıkabilmektedir. Önemli olan yangın çıkmadan önce gerekli olan tedbirleri almış olmaktır. Bu tedbirler arasında binaları yangın merdivenleri ile inşa etmektir. Yangın merdiveni olmayan binalarda can kayıpları her zaman çok daha yüksek seviye olacaktır.

Yangın Merdiveni Firmaları

Yangın merdivenleri imalatı yapan ‘’yangın merdiveni firmaları’’ işlevsel olarak çok önemli bir görev üstlenmişlerdir. Biz de binalarınızın ihtiyacı olan yangın merdivenlerini standartlar çerçevesinde üretiyoruz. Her türlü proje için en uygun fiyat garantisini siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hem Z tipi yangın merdiveni, hem de dairesel yangın merdivenlerini üretiyoruz.

İhtiyaç ve talepleriniz doğrultusunda yerinde keşif hizmeti sonrası projelendirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar sonrasında proje odaklı imalat, satış ve montaj hizmetlerini sunuyoruz. Çok katlı ve çok fazla kişinin olduğu okul, hastane, otel, alışveriş merkezi, fabrika ve buna benzer alanlar için Z tipi yangın merdivenleri kullanılmalıdır. Daha az kat sayısına sahip apartman ve müstakil binalarda ise dairesel yangın merdivenleri kullanılabilmektedir.